Scroll down

Pady do czyszczenia

z mikrodiamentem oraz hybrydy

Superabrasive produkuje wysokiej jakości narzędzia diamentowe od 1987 roku. W ciągu tych lat znacznie rozszerzyliśmy nasze zakłady w Bułgarii  i Atlancie a także sieć dystrybutorów w USA oraz na całym świecie.

Nasza linia Lavina stale się rozwija. Dziś oferujemy jeden z najszerszych asortymentów maszyn i narzędzi diamentowych do szlifowania, polerowania i konserwacji betonu. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej wydajnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań do szlifowania, polerowania i konserwacji posadzek.

Kolejną ekscytującą nowością produktową w 2021 roku jest wprowadzenie Suprashine, naszej nowej generacji padów do renowacji i konserwacji posadzek

Zawsze mamy w przygotowaniu najnowsze rozwiązania, więc regularnie odwiedzaj naszą stronę superabrasive.com, aby poznać nasze nowe produkty.

Lavina Sp z o.o.

Firma Lavina sp.z o.o. jest generalnym przedstawicielem firmy Superabrasive na terenie krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Wschodniej.

Zapewniamy wsparcie logistyczno-marketingowe, serwisowe, magazynowanie oraz szkolenia produktowe dla naszych partnerów oraz klientów.