Scroll down

Pady do czyszczenia

z mikrodiamentem oraz hybrydy

O firmie

Superabrasive produkuje wysokiej jakości narzędzia diamentowe od 1987 roku. W ciągu tych lat znacznie rozszerzyliśmy nasze zakłady w Bułgarii i Atlancie a także sieć dystrybutorów w USA i za granicą.

Naszym celem jest dostarczanie wszystkich rozmiarów, dużych i małych, najbardziej wydajnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań do szlifowania, polerowania i konserwacji posadzek.

Nasza linia Lavina stale się rozwija i dziś oferujemy jeden z najszerszych asortymentów sprzętu i narzędzi diamentowych do szlifowania, polerowania i konserwacji betonu. Najnowszym dodatkiem do linii są całkowicie nowe zacieraczki Lavina Power Trowels, zaprojektowane specjalnie do polerowania betonu i oferujące niewiarygodne tempo produkcji i oszczędność kosztów przy dużych projektach przemysłowych.

Kolejną ekscytującą nowością produktową w 2021 roku jest wprowadzenie SupraShine, naszej nowej generacji padów do renowacji i konserwacji posadzek. Zawsze mamy w przygotowaniu nowe produkty, więc regularnie odwiedzaj naszą stronę superabrasive.com, aby poznać nasze najnowsze rozwiązania.